Dźwig Lubin wynajem

 

Jeżeli poszukujesz dźwigu, który byłby wstanie wspomóc Twoje przedsięwzięcie, ale nie wiesz, jak tego dokonać, znaczy to, że dobrze trafiłeś. Dźwigi Lubin to oferta skierowana do osób poszukujących maszyn doskonałej jakości mogących unieść od kilku do nawet kilkudziesięciu ton w najniższych na rynku cenach. Poniżej kilka przydatnych informacji na temat naszych dźwigów, oferty i do czego tak naprawdę mogą się one przydać.

Gdzie wykorzystuje się dźwigi Lubin?
Ogólnie rzecz ujmując, wszelkiego rodzaju dźwigi wykorzystywane są do przenoszenia lub przytrzymywania (ustawiania) ciężkich elementów, przedmiotów lub urządzeń. Mogą być też pomocne w montażu oświetlenia na większych wysokościach, przy pracach remontowych, montażu banerów reklamowych albo przycinaniu drzew. Dźwigi Lubin używa się też do usuwania ciężkich elementów konstrukcyjnych przy rozbiórkach albo po przejściu wszelkiego rodzaju kataklizmów (np. usuwanie powalonych drzew).

Dźwig Lubin to usługa dla osób prywatnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Można tu wynająć sprzęt mogący podnieść od 10 do 50 ton, więc tak naprawdę posłużyć on może do wszelkiego rodzaju prac – od tych najlżejszych i drobnych po wielkie przedsięwzięcia. Do tych największych można zaliczyć na przykład przenoszenia dużych elementów żelbetowych stosowanych przy budowie hal produkcyjnych, bloków, czy nawet mostów. Konstrukcje stalowe magazynów stwarzają również konieczność przenoszenia dużych elementów metalowych, do których dobrze jest używać atestowanego sprzętu z wykwalifikowaną obsługą, dlatego wynajęcie dźwigu w naszej firmie to najlepsze z możliwych rozwiązanie.

 

tel. 601 832 531

Dźwigi Lubin wykorzystuje się też do prac bardzo typowych oraz tych nietuzinkowych. W pierwszym przypadku chodzi zwykle o rozładunek lub załadowanie materiałów budowlanych, surowców lub części maszyn, ale zdarza się czasami, że nasz sprzęt wykorzystywany jest do stawiania turbin wiatrowych, montażu wind, klimatyzatorów, silosów, czy innych nietypowych urządzeń. Dzięki bogatemu doświadczeniu i długiej już obecności na rynku, jesteśmy przygotowani do wykonania każdego zlecenia.

Na czym polega nasza oferta?
Nasza firma to jeden z najbardziej rozbudowanych parków maszyn dźwigowych o udźwigu od 10 do 50 ton. Wszystkie oferowane dźwigi obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów, maszyny są atestowane i przechodzą regularne przeglądy techniczne, a dzięki profesjonalnemu doradztwu jesteśmy dobrać odpowiedni pojazd i zakres usług do wymagań każdego klienta. Konsultacje telefoniczne w sprawie naszej oferty są bezpłatne i zawsze nasi specjaliści służą dobrym słowem, poradą albo fachową opinią. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu wyzwaniu, a nasz klient będzie z usługi zadowolony. Świadczy o tym cała rzesza stałych zleceniodawców, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu.

Dźwigi Lubin działają na terenie miejscowości Lubin i jej okolic, oferują Państwu najniższe na rynku ceny i zapewniają sprzęt najwyższej jakości. Aby dowiedzieć się więcej, należy do nas zadzwonić i poprosić o konsultacje.